» Usługi » Doradztwo prawne w prawie niemieckim » Niemieckie prawo nieruchomości

Niemieckie prawo nieruchomości

Jako niemiecko-polska kancelaria gospodarcza posiadamy długoletnie doświadczenie  w prawie nieruchomości oraz prawie gospodarki nieruchomościami. Nasi adwokaci i doradcy podatkowi doradzą Państwu kompleksowo, indywidualnie i kompetentnie w zakresie prawa niemieckiego, a ponadto oczywiście w odpowiadającym Państwu języku.


Czym jest prawo nieruchomości w Niemczech?

Niemieckie prawo nieruchomości, jak i niemiecka gospodarka nieruchomościami stanowią interdyscyplinarną dziedzinę, do której należą wszelkie stosunki prawne pozostające w związku z nabywaniem, obciążaniem, zbywaniem nieruchomości, a także z ich zarządzaniem. Takie gałęzie prawa jak prawo najmu, prawo gruntów i prawo własności mieszkań tworzą klasyczne części składowe niemieckiego prawa nieruchomości. Zespół Goldenstein doradzi i wesprze Państwa we wszystkich obszarach prawa niemieckiego dotyczących Państwa nieruchomoności, włącznie z niemieckim prawem podatkowym oraz niemieckim prawem spółek.

W ramach prawa nieruchomości doradzimy Państwu w m.in. następujących kwestiach:

  • prawo nieruchomości gruntowych
  • prawo własności mieszkań
  • prawo maklerskie
  • prawo najmu pomieszczeń mieszkalnych
  • prawo najmu pomieszczeń gospodarczych
  • międzynarodowe prawo nieruchomości
  • transakcje dotyczące nieruchomości

Nieruchomości, zarówno po, jak i przed przedstawiają znaczącą inwestycję. Nasi adwokaci i doradcy podatkowi od lat doradzają kompleksowo i skutecznie przedsiębiorcom, inwestorom gospodarczym oraz osobom prywatnym w obszarze prawa nieruchomości w Niemczech. Przekonajcie się Państwo  o naszej znajomości branży oraz rynku, a także naszych umiejętnościach.

Państwa osoba kontaktowa w zakresie prawa nieruchomości w Niemczech:


Numer telefonu: +48 61 67 47 025
Numer faksu:      +48 61 67 47 029
Adres e-mail:       info@goldenstein.pl