» Usługi » Doradztwo podatkowe » Deklaracje podatkowe w Polsce

Deklaracje podatkowe w Polsce

Dostosowujemy i kształtujemy dla Państwa politykę podatkową. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta jesteśmy w stanie sporządzić możliwie jak najkorzystniejsze oświadczenie podatkowe.


W naszej kancelarii znajdą Państwo pełne wsparcie nie tylko z zakresu prowadzeniu ksiąg, ale również w tworzeniu wszelkiego rodzaju deklaracji i zeznań podatkowych dla Urzędu Skarbowego. Za sporządzone przez nas dokumenty ponosimy pełną odpowiedzialność, przejmując również na Państwa życzenie reprezentację firmy w czasie kontroli podatkowych.

 

Zapewniamy rzetelne prowadzenie rejestrów dla Urzędu oraz profesjonalną obsługę pod pieczą naszego Doradcy Podatkowego Mariusza Nowaka (nr wpisu 11806).

 

Wspieramy naszych polskich klientów także na terenie Niemiec. Pan Mariusz Nowak poprzez przynależność do Izby Steuerberaterkammer Brandenburg pod numerem wpisu 791457 uprawniony jest do reprezentowania klientów również przed niemieckimi Organami Podatkowymi. Nasz zespół oferuje zatem sporządzanie niemieckich deklaracji podatkowych i przesyłanie ich za pomocą portalu elster do Urzędów Skarbowych.