» Usługi

Usługi

Kancelaria Goldenstein świadczy międzynarodowe usługi doradcze, a w ciągu ponad dwudziestu lat istnienia po obu stronach Odry zyskała doskonałą renomę. Spektrum świadczonych przez nas usług obejmuje wszystkie najistotniejsze pytania z zakresu prawa gospodarczego. Oferujemy Państwu - dzięki połączeniu prawniczych, gospodarczych i podatkowych kompetencji - całościowe doradztwo z jednej ręki.


Doradztwo prawne

W kancelarii Goldenstein uzyskują Państwo dostęp do kompleksowych porad prawnych w prawie niemieckim i polskim we wszelkich zagadnieniach prawa gospodarczego. Nasi adwokaci i radcy prawni specjalizują się w różnych dziedzinach prawa, wnosząc jednocześnie do pracy kancelarii zarówno odpowiednią wiedzę merytoryczną, jak i praktyczne doświadczenie zdobywane przez lata pracy w zawodzie.

Doradztwo podatkowe

Jakość usług w Goldenstein wzbogacają uznani specjaliści z zakresu doradztwa podatkowego. Podchodzimy do  problemu każdego z naszych Klientów  indywidualnie, gdyż tylko w taki sposób możemy złożyć Państwu ofertę współpracy nie tylko idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb, ale również taką, która zmniejszy w możliwie największym stopniu Państwa obciążenie podatkowe.

Doradztwo dla przedsiębiorstw

W Goldenstein oferujemy Państwu kompleksowe doradztwo dla przedsiębiorstw we wszystkich sprawach gospodarczych, również wychodząc ponad klasyczne doradztwo w dziedzinie prawa i podatków. Dlatego oferujemy polskim przedsiębiorstwom z polskim lub zagranicznym kapitałem kompleksowe uslugi consultingowe w obszarze zarządzania personalnego.

Księgowość

Dopełnieniem zakresu świadczonych przez nas usług są czynności z zakresu księgowości. Również w tym dziale pracują wyłącznie specjaliści, którzy swoje umiejętności sprawdzili w wieloletniej praktyce. Państwa dane zostaną ocenione w różnych miejscach oraz - przy zagranicznych siedzibach -  dostosowywane z uwzględnieniem polskich standardów. Przykładowo dla prawidlowego rozliczenia ZUSu bez komplikacji do polskiego rozliczenia wynagrodzenia mogą zostać włączone niemieckie wartości. Uzupełniająco oferujemy regularne szkolenia z zakresu księgowości według międzynarodowych standardów.

 

Przekonajcie się Państwo o naszym sposobie działania i umówcie spotkanie w jednej z naszych sześciu kancelarii.

kancelaria: lokalizacja niemcy polska


Numer telefonu: +48 61 67 47 025
Numer faksu:      +48 61 67 47 029
Adres e-mail:       info@goldenstein.pl