» Kancelaria

Kancelaria

Do zespołu niemiecko-polskiej kancelarii gospodarczej Goldenstein zaliczają się zarówno doświadczeni adwokaci, jak i doradcy podatkowi, księgowi oraz doradcy przedsiębiorstw. W ten sposób możemy zapewnić kompleksową obsługę dla każdego klienta. Nasi klienci zyskują wartość dodaną, przejawiającą się w łączeniu kompetencji prawnych i podatkowych, dzięki czemu możemy zaoferować całościowe doradztwo, prowadzące do znalezienia odpowiedniego dla Państwa rozwiązania. Nasi pracownicy odznaczają się ukształtowaną i biegłą znajomością z zarówno polskich, jak i niemieckich regulacji. 


Nasza kancelaria świadczy usługi doradcze transgranicznie. Dzięki naszym pięciu kancelariom w Polsce i w Niemczech możemy skutecznie reprezentować naszych klientów w sprawach transgranicznych, a także zawsze zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania gospodarcze i podatkowe.

 

Wspieramy zarówno polskich, jak i niemieckich przedsiębiorców w ich pierwszych krokach stawianych przez polsko-niemiecką granicę. Współpracujemy przy tym z wieloma organizacjami jak Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo- Handlowa, Polsko-Niemiecki Związek Gospodarczy lub Posko-Niemieckie Stowarzyszenie Prawników. Dzięi naszej znajomości obu rynków, jak również sytuacji gospodarczej i prawnej jesteśmy Państwa najlepszym partnerem we wszystkich sprawach polsko-niemieckiego prawa oraz podatków!

 

W razie pytań oraz potrzeby porady prawnej nasi adwokaci i doradcy podatkowi są do Państwa dyspozycji. Skontaktujcie się Państwo z nami, a otrzymacie Państwo bezpłatnie niewiążącą ofertę w zakresie zgłoszonego pytania.


Chętnie odpowiem na Państwa pytania

Claus J. Goldenstein

Adwokat niemiecki
Partner


Numer telefonu: +48 61 67 47 025
Numer faksu:      +48 61 67 47 029
Adres e-mail:       info@goldenstein.pl